ATM Nakliyesi

ATM nakliyesi  bankalara ait ATM’ lerin istenilen lokasyondan alınarak müşterinin istediği yere konumlandırılması hizmetidir.

ATM Nakliyesi Nasıl Yapılmalıdır?

ATM Nakliyesi hassas ve tecrübe gerektiren lojistik hizmetidir. Bu konuya özel tecrübesi olan ekipler ile  özel araçlar kullanılarak ve ATM belirli yöntemlerle koruma altına alınarak yapılması gereklidir.

Liftsiz araçlarla ATM nakliyesi yapılamayacağı gibi ATM’ler farklı ürünlerle parsiyel olarak da taşınması önerilmez.

Ayrıca ATM’nin hizmet vereceği lokasyona uygun şekilde indirilmesi yada hizmet verdiği lokasyondan alınması da tecrübe gerektiren ve hassas noktaları bulunan hizmetlerdir.

ATM kurulum yada söküm işleri lojistik hizmetinin yanı sıra vinç hizmeti, elektrik ve mekanik işleri de gerektirdiğinden birden çok ekiple aynı anda yapıldığından zamanlama ve programlama çok önemlidir.

Cihan Lojistik uzun yıllardır ATM depolmasının yanısıra ATM nakliyesi yapan bir firmadır.  Firmamız bu konuda özel eğitimli ekibi ve ATM nakliyesine uygun Liftli araçları ile ATM nakliyesinde gözetilmesi gereken tüm hassasiyetlerin bilincindedir. Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte firmamız  verilen hizmeti de eksiksiz fotoğraflayarak raporlanmaktadır.

Cihan Lojistik, ATM nakliyesi hizmetlerini eksiksiz takip etmek için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar kullanmakta ve vermiş olduğu tüm hizmetleri geriye dönük olarak arşivlemektedir.

Off-Site ATM Kuruluş Takip hizmetimiz için tıklayınız