Depolama Hizmetleri

Firmamız 01.11.2010 tarihinde Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 5 katlı 9000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alan içinde yer alan, 2 ton yük asansörü bulunan deposuyla siz değeli müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Depolanan mallarınız bekçi ve kamera sistemi ile 7 gün, 24 saat gözetiminde olup, sizlere güvenli depolama hizmeti sunmanın yanında, depolanan ürünlerinizi elektronik ortamda kullanıcı adı ve şifreniz ile kamera sisteminden her an görebilme lüksüne sahip olacaksınız.

2015 yılında kullanmaya başladığımız depo stok programı ASSETPLUS sayesinde firmamızdan kimse ile bağlantıya gerek kalmadan internet ortamında sizlere vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreniz ile beraber depomuzda mevcut tüm envanter ve istatistiki bilgilerinize de ulaşabileceksiniz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanan politikasıyla, depolanan mallarınız tamamı mücbir sebepler dâhil sigortalıdır.
Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya komple ev eşyalarınızı, her türlü ağır emtia veya elektronik cihazlarınızı güvenli bir şekilde sürekli stok yönetimi ile kontrol altında tutarak depolama hizmeti verilmektedir. Eşyalarınızı balonlu naylon veya karton kolilere yerleştirmek sureti ile liste halinde teslim alıp depomuzda barkodlama sistemi yaparak, internet üzerinden müşterilerimize malzemelerini fotoğraflı bir şekilde görme yetkisini vermekteyiz.
Depolanan eşyalarınız, raf sistemi üzerinden muhafaza edilir, yerlerine kaldırılan malzemelerin yer değişikliği siz müşterilerimizin talebi olmadığı sürece söz konusu değildir. . Mallarınız bizde kaldığı süre içerisinde sözleşmeler gereği m3 veya m2 üzerinden fiyatlandırılarak, faturalandırılır ve tarafınıza gönderilir.