Evden Eve Nakliyat

Özel tasarım araçlarımızla ambalajlı, evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri…
Evden Eve lojistik gerek sağladığı kolaylıkla, gerek kısa sürede taşınma işleminin tamamlanmasını temin etmesiyle ve gerekse taşınma maliyetini ciddi oranda azaltması ile ev taşıma işlemini sorun olmaktan çıkarttığı gibi, eşyaların zorlu taşınma şartları nedeniyle hasar görmesinin de önüne geçilmesini sağlayan bir hizmet birimidir. Evden Eve Lojistik hizmetinin en önemli aşamalarından biri eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir.
 
Evden Eve Lojistikte, özel tasarlanmış araçlarımız, yüksek kalitede ekipmanlarımız, farklı eşya türlerine göre seçilen özel ambalaj malzemelerimiz, eğitimli ve deneyimli seçilmiş personelimiz ve yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Eşyalar sizin istediğiniz şekilde yeni ofis veya büronuza yerleştirilir. Kolilenen özel malzemeleriniz, ufak tefek ve kırılacak eşyalarınız isteğiniz doğrultusunda sizin kullanım kolaylığınıza ve zevkinize göre yerleştirilir. İsteğiniz doğrultusunda istemediğiniz koliler açılmaz koli şeklinde evinize bırakılır.
Taşıma esnasında masa/dolaplarınız, beyaz eşyalarınız, klima/iklimlendirme sistemleriniz, avize/aydınlatma üniteleriniz uzman personelimiz vasıtası ile demontaj ve varış noktasında tesisatınız hazırsa montajı da, bağlantısı da uzman personellerimiz vasıtası ile yapılmaktadır.