Hakkımızda

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Cihan Nakliyat Paz. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında; 2001 yılında Hüseyin BURGUCU tarafından kurulmuştur. Firmamız, kurulduğu tarihten bu güne kadar, NakliyeTeknolojik Hizmet TaşımacılığıDepolama ve Lojistik alanında itina ve titizliği ön planda tutarak, kamu ve özel sektörde birçok kuruluşa hizmet vermektedir.
Şirketimizi daha da ileriye götürmek ve hizmet kalitemizi arttırmak maksadıyla; mevcut yapısını tamamen değiştirip, hedeflerini genişleterek, kulvarında hızla ilerleyen ve yeni bir yönetim anlayışına sahip olan firmamız; nevi değişikliği yaparak 2015 yılında Cihan Depolama ve Lojistik A.Ş adını almıştır.
Firmamız; kurulduğu günden bu güne kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerine ve çalışanlarına değer vererek, yerel ve uluslararası mevzuatı günü gününe takip ederek, Avrupa standartlarında sunduğu hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin de güveni ile başarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
Gelecekte de çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeleri, kurumsal kimlik yapısına  katarak, sektörde temayüz etmiş öncü kuruluşlar arasında, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini anında yerine getirerek doğru çözümler sunmaya devam edecektir.