Lojistik Hizmeti

Lojistik, ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için bir araç olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunun lojistik destek olmadan başarılması çok zordur. Lojistiknakliyeenvanterdepolamamalzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar. Lojistik işletme sorumluluğu, hammaddenin coğrafik konumlanması, sürecin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak işin bitirilmesidir. İlk olarak Kara nakliyesi olarak başlayan işlem günümüzde Kara, Hava, Deniz ve Demir Yolu nakliyesi gibi bölümlere ayrılmıştır.

Cihan Depolama ve Lojistik A.Ş., Türkiye’nin en modern ve en genç araç filosuna sahip butik firmalarından biridir. Türkiye sınırları içindeki tüm şehirlerde, müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir. Geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, profesyonel ekibi, gelişen filosuyla siz değerli müşterilerimize şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.
Lojistik hizmeti yüksek düzeyde güven duyacağınız bir firma ile çalışma zorunluluğunu da beraberinde getirir. Firmamız, lojistiğin yaygınlaşmasından bu yana, bu sektörde önemli yatırımlar yaparak kurumsal yapısını güçlendirmiştir. Haftanın yedi günü hizmetlerine kesintisiz devam ederek, sektördeki önemli gelişmeleri gerek sistem gerekse teknolojik olarak bünyesinde kişiselleştiren, her zaman optimizasyonu sağlayabilen, isteklerinizi kayıpsız ve zamana riayet ederek yerine getirerek sizlere gelecekte de hizmet vermeğe devam edecektir.